طرز تهیه:سیب زمینی‌ها پوست بکنید و ریز رنده کنید. سیب زمینی رنده شده را داخل دستمال پارچه‌ای نازک بریزید و با دست فشار بدهید تا آب اضافه آن خارج شود. حال سیب زمینی رنده شده را با پوره سیب زمینی مخلوط کنید. ۱ قاشق چای خوری نمک و ۱/۲ قاشق چایخوری فلفل سیاه به مخلوط اضافه کنید و هم بزنید و آن را کنار بگذارید.
طرز تهیه: پیاز را خرد کرده آن را در روغن سرخ کرده گوشت چرخ کرده را هم قاطی‌اش کنید. وقتی که کمی سرخ شد، رب گوجه‌فرنگی، فلفل، نمک و زعفران را هم به آن اضافه کرده قدری آب رویش بریزید و آنقدر بپزید تا آبش تمام شود.
طرز تهیه:کره را در ماهی تابه آب کرده و گوشت و پیاز خرد شده را بمدت 15 دقیقه سرخ کنید. سپس اسفناج و جعفری و تره را خوب شسته و خرد کنید و آن را به گوشت سرخ شده اضافه نموده رویش ادویه بریزید سپس تخم‌مرغها را هم زده آن را به مخلوط گوشت و سبزیجات بیفزائید.
طرز تهیه: جهت تهیه کوکوی قارچ ابتدا قارچ هارا چرخ کنید یا ریز خرد کنید.تخم مرغ ها را به قارچ ها اضافه کنید. مقداری آرد الک شده روی آن بریزید و خوب به هم بزنید. نمک و فلفل هم به میزان لازم به آن اضافه کنید.
طرز تهیه: سیب‌ها را خوب شسته داخل آن را در آورید و یک تکه از قسمت فوقانی آن را بریده و کنار بگذارید. بعد لپه را در آب بمدت 30 دقیقه پخته و پیاز را در کره سرخ کرده هر دو را کنار بگذارید.
طرز تهیه :اسفناج و جعفری را شسته چرخ کنید. بعد پوره اسفناج و جعفری را با پیاز و چاشنی مخلوط کنید آبی را که در موقع چرخ کردن از سبزی خارج می‌شود، در فنجان ریخته روی آن‌ قدری آب بریزید تا فنجان پر شود. گردوی کوبیده را با آب مزبور مخلوط کنید.
طرز تهیه: پیاز را پوست کنید آن را از چرخ بگذرانید سپس پیاز جرخ کرده را در یک بشقاب گود ریخته تخم‌مرغها را در آن شکسته همش بزنید آنگاه آن را در کره سرخ کرده گوجه‌فرنگی قطعه قطعه شده را در مخلوطش کنید و کمی آب مخلوط با زردچوبه، فلفل سیاه و نمک را برویش بریزید.
طرز تهیه: ابتدا سیب زمینی‌ها را بپزید و پس از پخته شدن آنها را رنده یا خوب له کنید. یک عدد تخم مرغ را درون آن بشکنید و نمک، فلفل و زرد چوبه را به آن اضافه کنید.
طرز تهیه: سبزی را کاملا خرد میکنیم. تخم مرغ ها را جداگانه میزنیم تا کف کند .تمام مواد را با هم مخلوط کرده ..قالب را چرب کرده و از مواد درون قالب میریزیم و در فر به مدت 20 دقیقه با حرارت 180 و 5 دقیقه گریل را ر وشن می کنیم.
طرز تهیه: مرغ را در دیگ گذاشته آب مرغ و آب لیموترش، سس گوجه فرنگی و پیاز را مخلوطش کرده روی حرارت ملایم بمدت یک ساعت بپزید. وقتی که مرغ سرد شد، آن را از استخوان جدا کرده از چرخ بگذرانید. سیب‌زمینی را هم جداگانه پخته و پوستش را گرفته و رنده‌اش کنید.
صفحه1 از3