×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 45
طرز تهیه:   برای تهیه کوکو بادمجان، بادمجان ها را پوست کنده و تکه تکه‌اش کنید.   و روی آن نمک پاشیده به مدت 15 دقیقه کنار بگذارید.   سپس آن ها را در آب شسته و خشک کنید.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکو سیب زمینی شکم پر،  سیب زمینی‌ها را پوست بکنید و ریز رنده کنید.   سیب زمینی رنده شده را داخل دستمال پارچه‌ای نازک بریزید و با دست فشار بدهید تا آب اضافه آن خارج شود.   حال سیب زمینی رنده شده را با پوره سیب زمینی مخلوط کنید.   سپس ۱ قاشق چای خوری نمک و ۱/۲ قاشق چایخوری فلفل سیاه به مخلوط اضافه کنید و هم بزنید و آن را کنار بگذارید.
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه لواش، پیاز را خرد کرده، آن را در روغن سرخ کرده.   و گوشت چرخ کرده را به آن اضافه کنید.   وقتی که کمی سرخ شد، رب گوجه‌فرنگی، فلفل، نمک و زعفران را هم به آن اضافه کرده و مقداری آب روی آن بریزید و آنقدر بپزید تا آبش تمام شود.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکوی گوشت، کره را در ماهی تابه آب کرده.   و گوشت و پیاز خرد شده را بمدت 15 دقیقه سرخ کنید.   سپس اسفناج و جعفری و تره را خوب شسته و خرد کنید.   و آن را به گوشت سرخ شده اضافه نموده و ادویه را بریزید.   سپس تخم‌مرغها را هم زده آن را به مخلوط گوشت و سبزیجات بیفزائید.
  طرز تهیه:   جهت تهیه کوکوی قارچ، ابتدا قارچ هارا چرخ کنید یا ریز خرد کنید.   تخم مرغ ها را به قارچ ها اضافه کنید.   مقداری آرد الک شده روی آن بریزید و خوب به هم بزنید.   نمک و فلفل هم به میزان لازم به آن اضافه کنید.
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه سیب، سیب‌ها را خوب شسته، داخل آن را در آورید.   و یک تکه از قسمت فوقانی آن را بریده و کنار بگذارید.  بعد لپه را در آب بمدت 30 دقیقه پخته و پیاز را در کره سرخ کرده و هر دو را کنار بگذارید.
طرز تهیه :   برای تهیه کوکوی اسفناج، اسفناج و جعفری را شسته چرخ کنید.   بعد پوره اسفناج و جعفری را با پیاز و چاشنی مخلوط کنید.   آبی را که در موقع چرخ کردن از سبزی خارج می‌شود، در فنجان ریخته روی آن‌ قدری آب بریزید تا فنجان پر شود.   گردوی کوبیده را با آب مزبور مخلوط کنید.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکوی پیاز، پیاز را پوست کنید و آن را از چرخ بگذرانید.   سپس پیاز چرخ کرده را در یک بشقاب گود ریخته، تخم‌مرغها را در آن شکسته و هم بزنید.   آنگاه آن را در کره سرخ کرده، گوجه‌فرنگی قطعه قطعه شده را به مخلوط اضافه کنید.   و کمی آب مخلوط با زردچوبه، فلفل سیاه و نمک را برویش بریزید.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکوی شکم پر، ابتدا سیب زمینی‌ها را بپزید.   و پس از پخته شدن آنها را رنده یا خوب له کنید.   یک عدد تخم مرغ را درون آن بشکنید و نمک، فلفل و زرد چوبه را به آن اضافه کنید.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکو سبزی (با پیازچه و گردو و زرشک)، سبزی را کاملا خرد میکنیم.   تخم مرغ ها را جداگانه میزنیم تا  کف  کند.   تمام  مواد را با هم مخلوط کرده.   قالب را چرب کرده و از مواد درون قالب میریزیم.   و در فر به مدت 20 دقیقه با حرارت 180 و 5 دقیقه گریل قرار می دهیم.
طرز تهیه:   برای تهیه کتلت مرغ و سیب زمینی، مرغ را در دیگ گذاشته.   آب مرغ و آب لیموترش، سس گوجه فرنگی و پیاز را اضافه کرده.   روی حرارت ملایم بمدت یک ساعت بپزید.   وقتی که مرغ سرد شد، آن را از استخوان جدا کرده از چرخ بگذرانید.   سیب‌زمینی را هم جداگانه پخته و پوستش را گرفته و رنده‌اش کنید.
طرز تهیه :   برای تهیه کتلت مرغ، پیاز خرد کرده را در دو قاشق سوپخوری کره سرخ کرده و در آن زردچوبه بریزید.   سپس تمام مرغ و آب‌گوشت مرغ را به آن اضافه کرده مدت یک ساعت روی آتش ملایم بپزید.   و بعد بگذارید مرغ سرد شود.   وقتی که سرد شد گوشتش را از استخوان جدا کرده آن را از چرخ گوشت بگذرانید.   نان را در شیر خیس کرده و آن را به مرغ چرخ کرده بیفزایید.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکوی کنگر، کنگر را درشت خرد کرده .   و در قابلمه ای ریخته با کمی آب بپزید یا میتوانید آنها را بخارپز کنید.   بعد از پخت، کنگرها را در آبکش ریخته و صبر کنید تا آب آنها کاملا جدا شود.
طرز تهیه:   برای تهیه کوکوی ریواس، پوست ریواس رو جدا کرده و شسته و ریز خرد میکنیم.   در ظرفی سبزی کوکو و ریواس خرد شده، نمک، فلفل و زردچوبه را با هم مخلوط می کنیم.   تخم مرغ ها را در ظرفی زده و کمی با چنگال یا همزن دستی میرنیم تا از حالت لختگی در بیاید.
  طرز تهیه:   برای تهیه کتلت بدون تخم مرغ، سیب زمینی خام را رنده کنید.   و آب سیب زمینی را حتما بگیرید.   و با بقیه مواد مخلوط کنید و سرخ کنید.   این غذا به همراه گوجه فرنگی خوشمزه ترخواهد بود.
طرز تهیه:   برای تهیه خاگینه کدو سبز، کدوها را بشوئید و پوست بکنید.   آنها را در کاسه ای با رنده درشت رنده کنید.   تخم مرغ، آرد، شکر، دارچین، نمک، زردچوبه و زعفران را به کدوی رنده شده اضافه کنید.   و مواد را با چنگال خوب مخلوط کنید تا یکدست شوند.
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه کدو سبز، ابتدا کدوها را شسته.   و بدون آن که پوست بگیرید داخل آن را خالی کرده کمی نمک بزنید و کنار بگذارید.   برنج را از یک ساعت قبل خیس کنید.   گوشت را شسته و خیلی ریز کنید به طوری كه اندازه آن تقریبا مثل دانه های سویا باشد.
طرز تهیه:   برای تهیه کتلت برنجی، پلوی برنج و مرغ، آرد گندم، تخم مرغ و کره را درون مخلوط کن بریزید .   و یا با گوشت کوب برقی خوب بزنید تا کاملا له شود.   از مایه با قاشق بردارید و داخل روغن داغ بریزید تا سرخ شود.
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه کلم، برنج را دو ساعت خیس می کنیم.   سپس داخل صافی ریخته تا آب آن کشیده شود.   گوشت، پیاز، گوجه، آب، ۲حبه سیر رنده شده، جعفری، رب انار، ادویه، کره، نمک و فلفل  را به برنج اضافه کرده و ورز می دهیم.   کلم را برگ برگ کرده سپس داخل آب و نمک در حال جوش می اندازیم.   و حدود ده دقیقه می جوشانیم تا نرم شوند.   سپس درون آبکش ریخته می گذاریم تا سرد شوند.   قسمت سفت کلم ها را جدا می کنیم.
 طرز تهیه:   برای تهیه کتلت قارچ، 300 گرم قارچ چرخ کرده را با دو عدد سيب زمينی رنده شده و دو عدد تخم مرغ   و مقدار لازم نمک، فلفل، زردچوبه و جوش شيرين مخلوط کرده   و داخل تابه با روغن سرخ می نماييم.  
طرز تهیه:   برای تهیه کوکوی سیب زمینی سوخاری، ابتدا سیب زمینی را بگذارید تا کامل بپزد.   بعد از پختن سیب زمینی آن را چرخ کرده یا کاملا بکوبید که یک دست شود.   سینه مرغ را کاملا پخته و خرد کنید.   سینه مرغ پخته شده، پیازچه خرد شده، پنیر پیتزا خرد شده، شیر و نمک و فلفل را اضافه کرده   و حسابی ورز دهید تا کاملا یکدست شود.( می توانید به جای سینه مرغ از کالباس خرد شده هم استفاده نمایید. )
طرز تهیه:   برای تهیه رولت کوکوسبزی، سبزی ، تخم‌مرغ، سیر، آرد، نمک، فلفل و زردچوبه را مخلوط کرده و خوب بزنید.   مقداری روغن در تابه به قطر 28 سانتی‌متر داغ کنید.
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه پیاز، گوشت چرخکرده را همراه سیر، نمک و فلفل تفت میدهیم.   سپس پیاز داغ را همراه سبزی های خرد شده به گوشت اضافه میکنیم و حرارت را خاموش میکنیم.   دراین مرحله سیب زمینی رنده شده و پنیر را به مواد اضافه میکنیم و کاملا مخلوط میکنیم.
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه کلم با گوشت مرغ، یک قابلمه آب روی حرارت میگذاریم تا جوش آید.   کمی نمک توی آن ریخته کلم را درون آن میریزیم.   حدود یک دقیقه سپس کلم را از آبجوش درآورده در آب سرد میریزیم و برگ های آن را جدا میکنیم.   و روی پارچه تمیز قرار میدهیم تا خشک شوند.   سینه مرغ، قارچ و پیازچه ها را خرد میکنیم.   سیب زمینی ها را پخته و با رنده درشت رنده میکنیم.   و با سینه مرغ، قارچ و پیازچه های خرد شده مخلوط میکنیم.   و نمک و…
طرز تهیه:   برای تهیه دلمه سیب زمینی، گوشت چرخکرده را با نمک و فلفل و کمی روغن تفت میدهیم.   پس از اینکه آب گوشت جمع شد پیاز داغ، جعفری و گشنیز و رب گوجه فرنگی را اضافه کرده کمی تفت میدهیم و حرارت را خاموش میکنیم.