طرز تهیه گالت سن میشل: کره را از بیرون بگذارید تا آب شود. بعد آرد را اضافه کرده و وسط آن را بصورت چاله کرده و تخم مرغ ها و شکر را اضافه کنید.
طرز تهیه طرز تهیه کاکا کدو حلوایی (کویی کاکا): ابتدا کدو حلوائی را شسته و با پوست به قطعه های درشت خرد کنید و با کمی آب بپزید سپس با قاشق کدو حلوائی را از پوست آن جدا کرده و با قاشق له کنید.
طرز تهیه: ابتدا فر رو با دمای175روشن می کنیم که گرم بشه. تخم مرغ ها و شکر و وانیل  رو مخلوط کرده و کاملا هم میزنیم تا کشدار بشه و  حجمش دو برابر بشه.
طرز تهیه کیک لیمو: ابتدا شکر و تخم مرغ رو با هم مخلوط کرده و با همزن به مدت  10دقیقه هم میزنیم تاکاملا"کف کنه. بعدرنده پوست لیمو رو اضافه میکنیم دوباره هم زده همزمان شیر و روغن مایع رو هم اضافه میکنیم وتا 5 دقیقه مخلوط میکنیم . آرد و بیکینگ پودر را سه بار الک میکنیم.
طرز تهیه سوهان پسته ای: ابتدا كف سينی را چرب كنيد و سپس شكر را روی شعله بگذاريد. وقتی شروع به ذوب شدن كرد زير ظرف شعله پخش كن بگذاريد و حرارت را كم كنيد. در غير اين صورت شكر ذوب شده (كارامل ) سريع ميسوزد مغز پسته خرد شده را اضافه كنيد.
طرز تهیه: فر را تا دمای 175 درجه سانتیگراد و 3 قالب گرد حاضر کنید و آن ها را با کمی کره چرب کنید. در یک کاسه کوچک روی پودر کاکائو  آبجوش بریزید و آن را خوب مخلوط کنید تا کاکائو حل شود.
طرز تهیه:از قبل فر رو با حرارت ۱۷۵ درجه سانتی گراد گرم کنید. بادام پرک رو در ماهیتابه ای روی حرارت متوسط برشته کنید. برای درست کردن کارامل، ۱۰۰ گرم از شکر رو به همراه ۶۰ میلی لیتر آب در قابلمه ای ریخته و بجوشانید.
  طرز تهیه: ابتدا با نوك انگشتان كره خرد شده سرد را به خورد آرد مي دهيم بعد وانيل و زرده و پودر قند و نمك را اضافه كرده آرام آرام خمير را جمع كرده و شير را اضافه می كنيم تا خمير يك دست شود نبايد خمير را زياد ورز داد چون به روغن می افتد.
طرز تهیه: ابتدا هسته گیلاس ها را درآورده آن ها را خرد کنید و روی آنها کمی آرد بپاشید. فر را روی 180 درجه سانتی گراد روشن کنید. کره نرم شده که قبلا از یخچال بیرون گذاشتیه اید را با شکر بزنید تا رنگ آن روشن شود. 
طرز تهیه: خمیر پای را در فر کاملا بپزید. دمای 180 درجه سانتی گراد به مدت 10 دقیقه مناسب است. شکلات و 1 قاشق شیر و کره را در کاسه ای بریزید و روی بن ماری قرار دهید.
طرز تهیه: شکلات را بن ماری کرده تا ذوب شود.(یا 40 ثانیه در ماکروویو گذاشته میگذاریم خنک شود.) شکر و کره را هم زده تا سفید و کشدار شود.تخم مرغ ها را دانه دانه اضافه کنید به همراه وانیل خوب خوب مواد را مخلوط کنید.
طرز تهیه: تخم مرغ و شکر را با همزن می زنیم تا کرم رنگ شود سپس روغن و گلاب را اضافه می کنیم و هم می زنیم. آرد و هل و بیکینگ پودر را با هم الک کرده و به مواد اضافه می کنیم  در قالب ریخته و در فر از قبل گرم شده با حرارت 170 درجه سانتی گراد می پزیم.
طرز تهیه: آرد رو تفت داده تا خامی آرد ازبين بره سپس، بعدازخنك شدن باكره و شكرداخل غذاساز مخلوط  ميكنيم به موادميانی دوست داشتين گردو و پودر هل هم ميتونين اضافه كنين. 
طرز تهیه: ابتدا مایه خمیرو همراه شکر  با آب ولرم حل میکنیم روشو میبندیم ده دقیقه تا عمل بیاد بعد شیر ولرم و نمک و آرد رو اضافه میکنیم خوب ورز میدیم روشو میپوشونیم حدود یک ساعت تا خمیر ور بیاد.
طرز تهیه: پنیر را به مدت 2 ساعت خیس کنید و سپس آب آن را کاملاً خارج کنید. شکر، کره و خمیرمایه را مخلوط کرده پنیر را به آن اضافه نموده کمی مالش بدهید. تخم‌مرغ را با آن مخلوط کرده و سرانجام نشاسته و کره را افزوده کمی دیگر مالش بدهید.
طرز تهیه: با جوشاندن دو و نیم لیوان آب مخلوط با شکر و عصاره لیموترش به مدت 7 دقیقه، شربت قند را تهیه و آن را کنار بگذارید. کره را  آب کرده و یک لیوان آب به آن اضافه نموده و به جوشش بیاورید.
طرز تهیه:کف و کناره های یک قالب ۲۰ سانتی که ته آن جدا می شود را کاغذ پوستی پهن کنید. با استفاده از مقداری کره کاغذ را در کناره های قالب در جای خود ثابت کنید. بیسکویت ها را در یک کیسه ی پلاستیکی مواد غذایی ریخته و با استفاده از وردنه آن را خرد کنید.
طرز تهیه: کره را روی حرارت بخار قرار دهید تا آب شود (روش بن ماری). بکینگ پودر و ماست را مخلوط کنید سپس به کره آب شده اضافه نمایید . پس از مخلوط شدن مواد کم کم آرد را اضافه کنید و 3 دقیقه ورز دهید (فقط تا حدی ورز دهید که خمیر یکدست شود).
طرز تهیه: در ابتدا کره، پودر شکر، وانیل و تخم مرغ را با همزن برقی به مدت یک دقیقه بزنید. بعد آرد را به مواد اضافه کرده و با دست ورز دهید تا مواد به خورد هم رفته و خمیری نرم به دست آید.
طرز تهیه: ابتدا آب را جوشانده و کمی صبر کنید تا ولرم شود سپس آن را با مخمر و شکر مخلوط کرده و 10 دقیقه در جای گرم قرار دهید تا مخمر عمل بیاید.سپس روغن را اضافه کرده و خوب هم بزنید.
طرز تهیه: کف و اطراف قالب 18سانت را چرب و دو لایه کاغذ قرار دهید.فر را در دمای 150 درجه گرم کنید بطوری که حرارت از پایین بدون فن باشد.کره و شکر را با هم بزنید تا پفکی و سبک شود.تخم مرغها را یکی یکی اضافه کنید.و پس از هر یک کاملا مخلوط کنید.
طرز تهیه:ابتدا فر رو روی 180 تنظیم کنید. آرد و بکینگ پودر رو الک کنید. آب پرتقال و روغن مایع رو با هم مخلوط کنید.قالب کمربندی رو با روغن جامد و یا کره چرب کنید و بعد ارد بپاشید و درنهایت اضافه آرد رو بتکونید و در یخچال بزارید قالبتون رو.
طرز تهیه: شکلات رو بنماری ذوب کنید و کنار بزارید که خنک شه زرده و سفید رو جدا کنید کره و پودر قند رو خوب با همزن بزنید تا کرمی و سبک بشه زردها رو دانه دانه به همراه وانیل اضافه کنید و خوب هم بزنید هر زرده ۳۰ ثانیه زده شود آرد و پودر کاکائو که از قبل الک کردین رو روی مواد الک کنید.
طرز تهیه: با جوشاندن شکر، آب و آب لیموترش شربت قند را تهیه کنید و آن را کنار بگذارید. کره و شکر را هم قاطی کرده، تخم‌مرغها  آرد و خمیر مایه را به آن اضافه کنید.
طرز تهیه: در یک سینی گرد خرده نان قطعه قطعه شده را پهلوی هم بچینید. کره را نیز آب کنید و به آن اضافه کنید. آب و شکر را با هم 5 دقیقه بجوشانید و توت فرنگی را به آن افزوده مدت 5 دقیقه بجوشانید.