Web Analytics Made Easy -
StatCounter

6 نوع لکه که به سادگی با نمک پاک می شوند

599 دفعه

6 نوع لکه که به سادگی با نمک پاک می شوند

قالب و قابلمه آهنی
از یک برس (لیف سفت مثلا اسکاج) سیمی سفت و 1/4 فنجان نمک برای تمیز کردن استفاده کنید (ترجیحا هنگامی که قالبتان هنوز گرم است).

ظرف قهوه
یک فنجان قهوه شیشه ای را با اضافه کردن: 4 قاشق چای خوری نمک، 1 فنجان یخ خرد شده و آب 1 قاشق غذا خوری به ظرفتان تمیز کنید. به آرامی محلول را در ظرف بپرخانید تا همه جای آن تمیز شود، و سپس آن را بشویید. اطمینان حاصل کنید که ظرف قهوه در دمای اتاق تمیز و خشک میشود.
لکه های نوشیدنی
بلافاصله بعد از ریختن آن روی هر چیزی، نمک را به اندازه کافی به طور مستقیم بر روی لکه قرار دهید تا با خیس خوردن روی لکه حالت مایع پیدا کند. سپس پارچه را برای 1/2 ساعت در آب سرد بغلتانید. اگر می توانید، مورد آلوده تان را به شکل عادی با برس بشویید.
شستن لباس ها
می توانید بسیاری از لکه های روی لباستان را با استفاده از نمک حذف کنید. سعی کنید یک خمیر با نمک و آب لیمو بسازید و آن را روی لکه ها قرار دهید. برای لکه ی خون ، لباس لک دار را در آب نمک سرد بخیسانید، سپس آن را در آب گرم و صابون بشویید و پس از شستشو آن را در آب جوش قرار دهید.
اسفنج های خانگی
اسفنج های شما برای مدت طولانی تازه و تمیز خواهد ماند اگر آنها را در یک محلول آب نمک سرد بخیسانید و سپس تمیزشان کنید. سعی کنید نمک و آب را در قسمت های مساوی استفاده کنید.
لکه های تخم مرغ
فقط یک دسته نمک را روی تخم مرغ ها برای جذب رطوبت بریزید - سپس آن را با یک حوله کاغذی پاک کنید.⁣⁣