Web Analytics Made Easy -
StatCounter

طرز تهیه رویال آیسینگ

574 دفعه

طرز تهیه:

ابتدا پودر شکر را از الک ریز رد کنید. سفیده تخم مرغ را بزنید تا کف کند و در شکر، وانیل و آب‌لیمو تازه را به آرامی به سفیده اضافه کنید و به هم زدن ادامه دهید تا کرمی صاف و یکدست حاصل شود.

برای رنگ کردن آیسینگ می‌بایست بسته به تعداد رنگ‌هایی که مورد نیاز شماست آیسینگ را درون لیوان‌های یک بار مصرف تقسیم کنید و بوسیله یک خلال دندان که درون رنگ خوراکی فرو کرده‌اید رنگ را به لیوان‌ها اضافه کنید و مخلوط کنید تا به رنگ مورد نظرتان دست پیدا کنید.
نکته قابل توجه در ارتباط با نحوه اضافه کردن رنگ به آیسینگ این است که اولا رنگ را مرحله به مرحله اضافه کنید تا رنگ یک مرتبه تیره نشود و نیز باید مراقب باشید که خلال دندانی که داخل آیسینگ می‌زنید را درون ظرف رنگ نکنید، باید حتما خلال را تمیز کنید.
نکته دیگر در کار با کرم آیسینگ این است که همانطور که قبلا اشاره شد این کرم در مجاورت هوا به سرعت خشک خواهد شد. لذا، در هنگام کار با آیسینگ بهتر است سطح ظرف حاوی آیسینگ را با سلفون و یا پارچه بپوشانید تا در حین تزیین خشک نشود.
برای تزیین بیسکوییت می‌بایست ابتدا با ماسوره بسیار ریز بیسکوییت را دور گیری کنید و در نهایت داخل آن را با ماسوره بزرگتر به راحتی پر کنید. در آخر طرح را با جزئیات دیگر تکمیل نمایید.

مواد اولیه:

مواد لازم مقدار مواد
 سفیده تخم مرغ   2 عدد
پودر شکر  1 پیمانه
آب‌لیمو تازه یا کرم تارتار   1/8 قاشق چایخوری
 وانیل  1/8 قاشق چای‌خوری 
 رنگ خوراکی  به میزان لازم