Web Analytics Made Easy -
StatCounter

تبلیغات

یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری تبلیغ محصولات یا خدمات یک شرکت، کارخانه، موسسه می باشد و با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و کاربران آن در سرتاسر دنیا تبلیغ در یک سایت اینترنتی که تعداد بازدید کننده قابل توجهی هم دارد می تواند به مراتب برای شما کم هزینه تر و مفیدتر باشد.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری در صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی قرار می گیرد جهت اطلاع از تعرفه تبلیغات بنری با شماره های 44464889 و یا ‌09351440404 تماس بگیرید.

تبلیغات متنی (بک لینک)

تبلیغات متنی در صفحه اصلی و تمام صفحات داخلی در ستون سمت چپ قرار می گیرد و تعرفه بک لینک یک ماهه ۳۰ هزار تومان می باشد و لازم به ذکر است که بک لینک های مرتبط با محتوای سایت تک آشپز در این قسمت درج می شود.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که مانند دیگر مطالب در سایت قرار می‌گیرد و شما می‌توانید محصول یا سرویس خود را به مخاطبین سایت تک آشپز معرفی کنید و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. لازم به ذکر است که این مطالب صرفا تبلیغاتی است و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آگهی دهنده مراجعه کنید. متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 5 تصویر هستید و تعداد لینک های مطلب حداکثر ۳ لینک می باشد.تعرفه رپورتاژ آگهی ۴۰ هزار تومان و به صورت دائمی است.

 

جهت رزرو رپورتاژ آگهی  و بک لینک با شماره های ‌44464889 و یا ‌09351440404 تماس بگیرید.