اسطوخودوس:روزی ۳مرتبه هربارنصف استکانچهل گیاه:بعدازغذانصف استکانخارشتر:قبل ازغذانصف استکاندارچین:بعدازغذانصف استکانزنیان:بعدازغذا نصف استکان
آهن موجود در تخمه آفتابگردان با جوانه گندم،جگر و زرده تخمه مرغ رقابت میکند. تخمه آفتابگردان بمب آهن است و یک مشت آن حدود ۹۰‎٪ نیاز روزانه به ویتامینE را تامین میکند.
علت کم حافظگی غلبه سردی به مغز هست که گلپر باعث میشه این غلبه سردی از بین بره و به طور محسوس حس خواهید کرد که حافظه بهتری دارید.
به و دمنوش و رب آن، برای جلوگیری از حالت تهوعی که به معده مربوط باشد، بسیار مفید است و خانم‌های باردار برای کاهش حالت تهوع می‌توانند از فواید آن بهره ببرند.
آب لیموترش را با آب گرم مخلوط کرده و هر روز چندین بار با آن قرقره کنید و مقداری از آن را قورت دهید، ورم گلو و گلودرد شما را رفع میکند
نعنا بخورید:1.نعنا مسئول کاهش ترشح بیش از اندازه ی سبوم(چربی طبیعی پوست)در پوست‌های چرب است. 2.مصرف نعنا باعث کاهش حالت برق زدن پوست شده و ترشح سبوم را کاهش دهد.
١-ايستاده خم شدن٢-آويزان شدن٣-خم شدن ٩٠درجه به سمت زمين ٤-بالاگرفتن لگن وشكم٥-حالت شنابيرون از آب
پوست پرتقال رسیده را در۳ليوان آب بجوشانیدوبعدآن را با عسل شیرین کنید و میل کنید؛این معجون مقاومت بدنتان را بسیار بالا می برد.
تربچه های سبزی خوردن را دست کم‌ نگیرید ! زیرا کم کالری و در عین حال سرشار از ویتامین‌های B1 ، B2 ، B3 بوده و منبع غنی از پتاسیم، فسفر، کلسیم، سدیم و بتاکاروتن محسوب میشوند..
چکاندن یک قطره روغن نعناع هنگام گرفتگی بینی بالاخص در زمان سرماخوردگی در چند ثانیه باعث باز شدن گرفتگی بینی می شود!
صفحه1 از7