مجله بانوان (103)

??2 قرص آسپـــــرین + 1 کپسول ویتامین A + مقداری روغن گیاهی+ یک ق.غ نمک را در 200 میلی لیتر آب ترکیب کنید و 10دقیقه روی ناخن ها قرار دهید
برچسب‌ها
کافیست 2قاشق سوپخوری جوش شیرین را با 1قاشق چایخوری شامپو مخلوط کنید و باآن سر خود را بشویید جوش شیرین موها را روشنتر ودرخشندتر کرده وچربی آن را کاهش میدهد
از آن جا که در دست گرفتن چاقوهای سنگین برای کسانی که هر روز با این ابزار سر و کار دارند مشکل زاست، یک شرکت اروپایی چاقوهای انگشتی را وارد بازار کرده است!
برچسب‌ها
نارنجی= تازه کـاراآبـی = با کلاسـاسبز = حرفه‌ایاقرمز = مدعیـــابنفش= خانماشما چطوری فرمون دست میگیرید؟؟
برچسب‌ها
بررسی های درونی دو جنس مذکر و مونث نشان داد زنان دوبرابر مردان گیرنده عصبی دارند. علت گوشه گیری و احساساتی بودن زنان نیز بخاطر همین است.
برچسب‌ها
استفاده از جیرجیرک ها برای تولید پوشاک با الیاف خاص، در تمام دنیا مشهور است بهترین نمونه های این حشره در چین از طلا گران تر و تا حدود 7500 دلار به فروش می رسد!
برچسب‌ها
برای از بین بردن رسوب کتری و چای ساز مقداری سرکه و آب داخل اون بریزین و بذارین 15 دقیقه توی حالت جوش بمونه
برچسب‌ها
ویتامین B یکی از بهترین مبارزان برای تاخیر سفیدی مو است.این ویتامین در کلم قرمز وجود دارد.
برچسب‌ها
حرص خوردن بیش ازحدحساس و زود رنج بودنعصبی شدنخوردن بیش از حد غذاهای سردبی خوابی به مدت طولانی
برچسب‌ها
طرز تهیه نان سیمیت نمكی: فر را با دمای 180 درجه سانتی گراد گرم کنید. سینی فر را با کمی روغن چرب کنید و کنار بگذارید. کره را از 30 دقیقه قبل از یخچال خارج کنید تا کمی نرم شود. در یک ظرف بكینگ پودر، نمك، سركه و روغن زیتون را با یکدیگر مخلوط کنید. آرد را اضافه کنید و ورز دهید.